XXIII Turniej Halowej Piłki Nożnej im. J. Goli
Wyniki gier półfinałowych – 4.03.2017r.
Grupa „X”
SP 18 – SP 17 0 : 1
SP 18 – SP Stawiszyn 0 : 1
SP Stawiszyn – SP 17 1 : 0
Kolejność w gupie:
1. SP Stawiszyn awans o miejsce I – IV
2. SP 17 awans o miejsce I – IV
3. SP 18 awans o miejsce V – VII
Grupa „Y”
SP 10 – SP Piotrów 1 : 1
SP 7 – SP 14 2 : 2
SP Piotrów – SP 14 0 : 5
SP 10 – SP 7 0 : 3
SP 7 – SP Piotrów 5 : 1
SP 14 – SP 10 3 : 1
Kolejność w grupie:
1-2. SP 7, 14 awans o miejsce I – IV
3. SP 10 awans o miejsce V – VII
4. SP Piotrów awans o miejsce V – VII
Przypominamy - finał turnieju dnia 18 marca. Szczegóły w komunikacie organizacyjnym.
Komunikat
XXIII Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Józefa Goli
Wyniki rozgrywek eliminacyjnych grup „C” i „D”
Grupa „C”
SP 14 – SP SN 2 : 0
SP 6 – SP 16 0 : 6
SP SN – SP 16 0 : 1
SP 14 – SP 6 9 : 0
SP 6 – SP SN 3 : 2
SP 6 – SP 14 0 : 8
Kolejność w grupie:
1. SP 14 awans
2. SP 16 awans
3. SP 6
4. SP SN
Grupa „D”
SP 12 – SP Piotrów 2 : 2
SP 15 – SP 17 2 : 2
SP Piotrów – SP 17 1 : 2
SP 12 – SP 15 2 : 1
SP 15 – SP Piotrów 2 : 3
SP 17 – SP 12 2 : 0
Kolejność w grupie:
1. SP 17 awans
2. SP Piotrów awans
3. SP 12
4. SP 15
Komunikat
XXIII Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Józefa Goli
Wyniki rozgrywek eliminacyjnych grup „A” i „B”
dnia 18.02.2017r. - hala SP 17
Grupa „A”
SP Brzeziny – SP 13 3 : 0
SP 10 – SP 18 1 : 2
SP 13 – SP 18 0 : 10
SP Brzeziny – SP 10 1 : 2
SP 10 – SP 13 7 : 1
SP 18 – SP Brzeziny 4 : 1
Kolejność w grupie:
1. SP 18 awans
2. SP 10 awans
3. SP Brzeziny
4. SP 13
Grupa „B”
SP 8 – SP 1 4 : 2
SP 7 – SP Stawiszyn 4 : 2
SP 1 – SP Stawiszyn 2 : 1
SP 8 – SP 7 0 : 2
SP 7 – SP 1 3 : 1
SP Stawiszyn – SP 8 4 : 0
Kolejność w grupie:
1. SP 7 awans
2. SP Stawiszyn awans
3. SP 1
4. SP 8
XXIII Turniej Halowej Piłki Nożnej im. Józefa Goli | ||||||
Zgłoszone zespoły i podział na grupy: | ||||||
Grupa "A" | SP Brzeziny, 10, 18, 13 | |||||
Grupa "B" | SP 8, 7, Stawiszyn, 1 | |||||
Grupa "C" | SP 14, 6, 16, SN | |||||
Grupa "D" | SP 12, 15, 17, Piotrów | |||||
Terminarz - gry eliminacyjne | ||||||
Grupa "A" | ||||||
18.02.2017r | godz. | 9.00 | SP Brzeziny | SP 13 | ||
9.20 | SP 10 | SP 18 | ||||
9.40 | SP 13 | SP 18 | ||||
10.00 | SP Brzeziny | SP 10 | ||||
10.20 | SP 10 | SP 13 | ||||
10.40 | SP 18 | SP Brzeziny | ||||
Grupa "B" | ||||||
18.02.2017r | godz. | 11.10 | SP 8 | SP 1 | ||
11.30 | SP 7 | SP Stawiszyn | ||||
11.50 | SP 1 | SP Stawiszyn | ||||
12.10 | SP 8 | SP 7 | ||||
12.30 | SP 7 | SP 1 | ||||
12.50 | SP Stawiszyn | SP 8 | ||||
Grupa "C" | godz. | 9.00 | SP 14 | SP SN | ||
25.02.2017r | 9.20 | SP 6 | SP 16 | |||
9.40 | SP SN | SP 16 | ||||
10.00 | SP 14 | SP 6 | ||||
10.20 | SP 6 | SP SN | ||||
10.40 | SP 16 | SP 14 | ||||
Grupa "D" | godz. | 11.10 | SP 12 | SP Piotrów | ||
25.02.2017r. | 11.25 | SP 15 | SP 17 | |||
11.40 | SP Piotrów | SP 17 | ||||
11.55 | SP 12 | SP 15 | ||||
12.10 | SP 15 | SP Piotrów | ||||
12.25 | SP 17 | SP 12 | ||||
Gry półfinałowe | ||||||
Grupa "X" | godz. | 9.00 | A 1 | D 1 | ||
4.03.2017r | 9.20 | B 2 | C 2 | |||
9.40 | D 1 | C 2 | ||||
10.00 | A 1 | B 2 | ||||
10.20 | B 2 | D 1 | ||||
10.40 | C 2 | A 1 | ||||
Grupa "Y" | godz. | 11.10 | A 2 | D 2 | ||
4.03.2017r | 11.30 | B 1 | C 1 | |||
11.50 | D 2 | C 1 | ||||
12.10 | A 2 | B 1 | ||||
12.30 | B 1 | D 2 | ||||
12.50 | C 1 | A 2 | ||||
Gry finałowe | ||||||
18.03.2017r. | godz. | 9.30 | X 3 | Y 4 | ||
9.50 | Y 3 | X 4 | ||||
10.10 | mecz o VII miejsce | |||||
10.30 | mecz o V miejsce | |||||
godz. | 11.00 | X 1 | Y 2 | |||
11.20 | Y 1 | X 2 | ||||
11.40 | mecz o III miejsce | |||||
12.00 | mecz finałowy o I miejsce |
Regulamin
XXIII Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Józefa Goli
Planowane terminy spotkań – 18.02; 25.02.2017r – gry eliminacyjne;
4.03. 2017r. - półfinały; 18.03.2017r. – finał.
Miejsce turnieju – Szkoła Podstawowa nr 17 w Kaliszu
Uczestnictwo
- drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły urodzeni w 2005r i młodsi
- zespół liczy 10 zawodników ( w całym turnieju )
Zgłoszenia
Zgłoszone dotychczas szkoły: SP 1, 8, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, SN, Piotrów, Brzeziny.
Uwaga ! Zgłoszenia, ewentualne wykreślenia do dnia 26.01.2017r,
tel : 601558383
Przepisy gry
- zespół składa się z 4 zawodników w polu + bramkarz
- zawody będą rozgrywane na boisku o wymiarach 40m x 20m
- bramki o wymiarach 3m x 2m
- czas gry – ustalony po zgłoszeniach drużyn
- obuwie sportowe o jasnych podeszwach
- pole bramkowe jak w piłce ręcznej
- bramkarz może chwytać piłkę rękami tylko w polu bramkowym
- gra bez „spalonego”
- zmiany hokejowe
- bramkarz wprowadza piłkę do gry ręką lub nogą w obrębie własnej połowy boiska
- piłka z rzutu od bramki nie może bezpośrednio przekroczyć linii środkowej
- jeżeli piłka z rzutu od bramki przekroczy bezpośrednio linię środkową to drużyna, która nie popełniła przewinienia wykonuje rzut wolny pośredni z linii środkowej boiska
- podczas wykonywania stałych fragmentów gry zawodnicy drużyny przeciwnej muszą znajdować się przynajmniej w odległości 5m od piłki
- stosowane będą kary wychowawcze: 2 min; 5 min i dyskwalifikacja ( wykluczenie z meczu )
Punktacja
Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, za przegrane
0 punktów.
O kolejności zespołów decydują kolejno:
1. Większa liczba zdobytych punktów
2. Jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
- większa liczba zdobytych punktów w meczu pomiędzy zainteresowanymi zespołami
- korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn
- lepsza różnica bramek w całym turnieju
- większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju
W meczach, które muszą wyłonić zwycięzcę w przypadku remisu, przeprowadza się dogrywkę trwającą 5 minut. Następnie rzuty karne strzelane najpierw po 3, potem po 1 razie do skutku.
Strona 1 z 2