Bieg Ptolemeusza - komunikat końcowy - dziewczęta kl. 0-1, chłopcy kl. 2-3

Opublikowano: niedziela, 01, październik 2017 20:39
Jacek Jarecki
Odsłony: 595
37 Bieg Ptolemeusza
dziewczęta klasa 0-1
chłopcy klasa 2-3
Miejsce Nazwisko i Imię    Przynależność
1 Sztypka Anna SP 14 Włocławek        
2 Wiktoria Gołąb SP 18        
3 Kuras Anastazja SP 13 Kalisz        
3 Jabłońska Alicja SP Chełmce        
4 Knysztofonica Marika SP 13        
5 Wierzbicka Iga SP 18        
6 Makles Agata SP 13        
7 Kamińska Aleksandra SP 18        
8 Wacowska Wiktoria SP 13        
9 Kubiak Natasza SP 18        
10 Chaczyńska Julka SP 2 Kalisz        
11 Jezierska Oliwia SP 18        
12 Winsze-Kical Sara SP 6        
13 Kraszewska Julia SP 14        
14 Grzelak Antonina SP 12 Kalisz        
15 Płocinska Alicja SP 13        
16 Pola Jabłońska SP 204 , Łódź        
17 Wojtaszek Zofia SP 13        
18 Brzezińska Lena SP 18        
19 Śledź Amelia SP 18        
20 Wojtczak Oliwia SP 18        
21 Chaberska Wiktoria SP im. Marii Dąbrowskiej w Russowie
22 Kamińska Paulina SP 18        
23 Trepka Julia SP 10 Kalisz        
24 Paciorkowska Emilia SP Russów        
25 Zglińska Maja SP 17        
26 Górniak Marta Zespół Szkół w Russowie      
27 Nowicka Maja SP 7        
28 Frankowska Zofia SP 18 Kalisz        
29 Natasza Dułaj SP 7        
30 Szymczak Zuzanna SP 13        
31 Karpisiewicz Lena SP Rychnów        
32 Kurcbach Inesa SP 18 Kalisz        
33 Oliwiecka Zofia SP 18 Kalisz        
34 Zakrzewska Antonina SP 5        
35 Antonina Skorupa  Szkoła Podstawowa Nr 13 w Kaliszu.    
Miejsce Nazwisko i Imię                            przynależność    
1 Strzyż Bartosz    SP 10 Kalisz    
2 Ligocki Jakub   SP 15      
3 Peśla Hubert   ZS Sióstr Salezjanek Ostrów Wlkp.
4 Pietrzycki Dawid    SP 18      
5 Kraszewski Jakub   SP 14 Kalisz    
6 Zawiasa Jan   SP 17      
7 Bartczak Piotr    SP 8      
8 Piguła Bartosz   SP 24 Kalisz    
9 Janiszewski Wiktor   SP 1 Kalisz    
10 Jaworski Filip   SP 18 Kalisz    
11 Wojciechowski Igor   SP Russów    
12 Przybyłek Wiktor   SP 18      
13 Janiak Wiktor   SP 17      
14 Glazer Oliwier   SP 18      
15 Bąk Krzysztof   SP 17      
16 Glapiński Krzysztof   SP 18      
17 Gorzelany Kamil   SP 6 Gniezno    
18 Krysiak Aleksander   SP 17 Kalisz    
19 Sokołowski Wojciech   SP 4 Jarocin    
20 Mądry Adam   SP 18 Kalisz    
21 Kubiak Jakub    SP 3 Kalisz    
22 Filipczak Krzysztof   SP 10 Kalisz    
23 Walczak Wiktor   SP 15      
24 Owsianek Michał   SP 24 Kalisz    
25 Guzowski Mateusz   SP Sióstr Nazaretanek w Kaliszu
26 Kałużny Jakub   SP 17      
27 Piechota Szymon   SP 8      
28 Olkienisz Jan   SP 1      
29 Kucharczyk Piotr   SP 17      
30 Brąszewski Dawid    SP 17      
31 Skrzeczyński Wojciech   SP Jagielończyk    
32 Wacowski Kajetan   SP 13      
33 Ziółkowski Wojciech   SP 14 Kalisz    
34 Kania Mikołaj   SP 18      
35 Matuszak Filip   SP 12      
36 Świec Kacper   SP 22 Kalisz    
37 Wieczorek Karol   SP 15      
38 Nowak Mateusz   SP       
39 Załęcki Cyprian   SP 17      
40 Zalewski Konstanty   SP 10 Kalisz    
41 Chojnacki Mikołaj   SP Sióstr Nazaretanek w Kaliszu
42 Kempa Piotr   SP 17      
43 Sarzynski Mateusz   SP 18      
44 ŚwierczKrzysztof   SP 13      
45 Górski Eryk   SP 12      
46 Jung Michał   SP 15      
47 Sowa Wojciech   SP 9      
48 Podgórny Franciszek   SP Sióstr Nazaretanek w Kaliszu
49 Klimkiewicz Jakub   SP 15      
50 Tomczak Maciej   SP Sióstr Nazaretanek w Kaliszu
51 Filipowicz Szymon   SP 15      
52 Szczepański Fabian   SP 17      
53 Mnamysł Michał   SP 15 Kalisz    
54 Iwanicki Witold   SP 18      
55 Szłoda Szymon   SP 22 Kalisz    
56 Lis Gilbert     SP 9      
57 Lis Hubert     SP 9      
58 Chojka Witold   SP 18      
59 Gralec Witold   SP 11      
60 Jesionek Jakub   SP 8      
61 Korpik Pawel   SP 14 Kalisz    
62 Kubicki Oliwier   SP 22 Kalisz    
63 Szuleta Nikodem   SP 13      
64 Jędrusiak Wiktor   SP 7      
65 Rybarczyk Igor   SP 6      
66 Spirz Cezary   SP Piotrów    
67 Nowak Szymon   SP 8 Kalisz    
68 Chucki Przemysław   SP 17      
69 Szymański Szymon   SP 9      
70 Wawrzyniak Piotr   SP 16      
71 Sławiński Igor   SP 15      
72 Kasprzak Franek   SP 18      
73 Kamiński Bartosz   SP 8      
74 Matusiak Wiktor   SP 15      
75 Prus Maksymilian   SP 18      
76 Wolf Wojciech   SP 15      
77 Drużbiak Sergiusz   SP18      
78 Wojtczak Szymon   SP 9      
79 Szzymczak Kacper   SP 18      
80 Walaszczyk Wiktor   SP 22 Kalisz    
81 Stolarz Natan   SP 18