PTOLEMEUSZ WYNIKI

Opublikowano: niedziela, 01, październik 2017 17:06
Waldemar Olszyna
Odsłony: 970
MAŁY PTOLEMEUSZ -WYNIKI
 
1.10.2017
 
ROCZNIK 1999-2001 DZIEWCZYNY 1500m
 
 
MIEJSCE IMIE I NAZWISKO SZKOŁA
 
1 KINGA GRABOWSKA ZSE
2 MAGDALENA KUŚWIK III LO
3 PATRYCJA SKOCZYLAS II LO
4 IWONA TOMCZAK II LO
5 ALICJA MAK III LO
6 NATALIA MAZUR NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM ŚW .JÓZEFA
7 DOMINIKA JAROSZ NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM ŚW .JÓZEFA
8 ZUZANNA WOJTYŚ III LO
9 WERONIKA KAŁUŻA NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM ŚW .JÓZEFA
10 PAULINA POGORZELSKA III LO
11 NATALIA IGNACIUK TECHNIKUM INFORMATYCZNE
12 NIKOL BŁAŻEJEWSKA NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM ŚW .JÓZEFA
13 GABRIELA SOBCZAK III LO
 
 
ROCZNIK 1999-2001 CHŁOPCY 1500m
 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA
 
1 WIKTOR WACHOWSKI UKS 12 KALISZ/SMS
2 MARCIN GRABOWSKI III LO
3 DENIS ZARODA SOSW NR 2
4 GRZEGORZ BASZCZYŃSKI TECHNIKUM NR 4
 
 
ROCZNIK 2002-2003 CHŁOPCY 1200 m
 
 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA
 
1 KACPER ADAMCZAK GIMNAZJUM WIERZBNO
2 WIKTOR KRĄŻYŃSKI GIMNAZJUM NR 7
3 BARTOSZ SZALSKI GIMNAZJUM NR 10
4 DANIEL KORCZYŃSKI GIMNAZJUM ZBIERSK
5 MACIEJ GORZELANY GIMNAZJUM NR 1 GNIEZNO
6 WIKTOR ŻYZNIEWSKI GIMANZJUM NR 10
7 ADAM ELCNER GIMNAZJUM NR 3
8 WOJCIECH NIEMIEC GIMANZJUM NR 10 M NR 3
9 BARTOSZ BIAŁOŻYT GIMNAZJUM NR 7
10 HUBERT SŁODOWICZ SOSW NR 2
11 JÓZEF BARAN GIMNAZJUM NR 3
12 MICHAŁ JUNG GIMNAZJUM NR 9
13 ALAN PICHUR GIMNAZJUM NAZARET
14 JAKUB CHUCHLA GIMNAZJUM NR 9
15 FILIP SZAFRAN GIMNAZJUM NR 9
16 PAWEŁ KRAWCZYK GIMANZJUM NR 10
17 MICHAŁ TAN GIMNAZJUM NR 9
18 WITOLD JAKUBOWSKI GIMNAZJUM NR 9
19 BARTOSZ WAWRZYNIAK GIMNAZJUM NR 4
20 JAKUB MRÓZ GIMNAZJUM NR 3
21 SZYMON MĄDRY GIMNAZJUM NR1
22 KACPER HANKOWSKI GIMNAZJUM NR 4
23 IGOR SABIŚ GIMNAZJUM NR 9
24 SZYMON STRZAŁKA GIMNAZJUM NR 3
25 KRZYSZTOF BURZYŃSKI GIMNAZJUM NR 3
26 SZYMON WOJTYŚ GIMNAZJUM NR 9
27 KACPER PARA GIMNAZJUM NR 3
28 DAWID ADAMEK GIMNAZJUM NR 3
29 BARTOSZ ŚWIĄTEK GIMNAZJUM NR 9
30 MIKOŁAJ NOWOSTAWSKI GIMANZJUM NR 10
31 KACPER OLSZANOWSKI GIMNAZJUM STAWISZYN
32 JAKUB BIAŁEK GIMNAZJUM NR 3
33 WIKTOR KASPRZAK GIMANZJUM NR 10
34 GNIEWOMIR WOLDAŃSKI GIMNAZJUM NR 9
35 ALEKS FIECHOWSKI GIMNAZJUM NR 9
 
 
ROCZNIK 2002-2003 DZIEWCZYNY 1200 m
 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA
 
 
1 WERONIKA TOMASZEWSKA GIMNAZJUM NAZARET
2 NIKOLA KASPRZYCKA GIMNAZJUM OPATÓWEK
3 WERONIKA JACKOWSKA GIMANZJUM NR 10
4 WIKTORIA KLAT GIMNAZJUM ZBIERSK
5 JULIA JABŁOŃSKA GIMNAZJUM NR 4
6 AGNIESZKA RÓŻAŃSKA GIMNAZJUM STAWISZYN
7 AMELIA BŁAŻEJEWSKA GIMANZJUM NR 10
8 MARTYNA KURZAJCZYK GIMNAZJUM NR 9
9 GABRIELA ZDUNIAK GIMNAZJUM NAZARET
10 NATALIA CHOJNACKA GIMNAZJUM DĘBE
11 NIKOLA ŁAGODA GIMNAZJUM NR 3
12 WIKTORIA TUŁACZ GIMNAZJUM CHEŁMCE
13 JULIA SAWIŃSKA GIMNAZJUM NR 9
14 ALEKSANDRA KRÓTKIEWICZ GIMNAZJUM NR 7
15 WIKTORIA OLSZEWSKA GIMNAZJUM NR 3
16 MAŁGORZATA KOŁODZIEJCZAK GIMNAZJUM STAWISZYN
17 JULIA PIOTROWSKA GIMNAZJUM NR 9
18 PAULINA JAKUBOWSKA GIMNAZJUM NR 4
19 WERONIKA WYBORNA GIMNAZJUM NR 9
20 JULIA KSIĘŻAK GIMNAZJUM NR 9
21 JULIA SPYCHAŁOWICZ GIMNAZJUM NR 9
22 PATRYCJA GRUBER GIMNAZJUM NR 9
23 MARTYNA PRZYBYLSKA GIMNAZJUM NR 9
24 OLIWIA UTECHT GIMNAZJUM NR 10
25 JULIA OLCZAK GIMNAZJUM NR 9
26 NATALIA GARNCAREK GIMNAZJUM NR 9
27 ZUZANNA NOWAKOWSKA GIMNAZJUM NR 9
28 PAULINA ŚWIEŻYŃSKA GIMNAZJUM NR 9
29 WIKTORIA KANIA GIMNAZJUM NR 9
30 KLAUDIA WOŹNIAK GIMNAZJUM NR 10
31 JULIA WIĄCEK GIMNAZJUM NR 3
32 ALICJA GMYREK GIMNAZJUM NR 9
33 GOSIA MACHOWSKA GIMNAZJUM NR 9
34 JULIA MICHALAK GIMNAZJUM NR 9
35 PAULINA MATUŁA GIMNAZJUM NR 9
36 ANNA NIEWIADOMSKA GIMNAZJUM NR 3
37 MARTA OLEJNIK GIMNAZJUM NR 9
38 NIKOLA CHUDZIAK GIMNAZJUM NR 3
39 MARTYNA PŁUCIENNIK GIMNAZJUM NR 3
40 ZUZANNA BAGROWSKA GIMNAZJUM NR 3
41 MONIKA OLEJNIK GIMNAZJUM NR 3
42 MICHALINA BRAUN GIMNAZJUM NR 10
43 GABRIELA SPIEŻ GIMNAZJUM NR 9
44 WANESSA WĘCŁAWIAK GIMNAZJUM NR 9
45 ANNA KOŚCIELAK GIMNAZJUM NR 4
46 JULIA PIORUNOWSKA GIMNAZJUM NR 3