XI BIEG KOŚCIUSZKI-WYNIKI

Opublikowano: niedziela, 24, wrzesień 2017 20:01
Waldemar Olszyna
Odsłony: 432
    KOMUNIKAT KOŃCOWY XI BIEGU KOŚCIUSZKI-24.09.2017    
                   
    BIEG POD PATRONATEM POSŁA NA SEJM RP p.PIOTRA KALETY  
                   
                   
                   
  ROCZNIK 2008-dziewczyny 350 m          
                   
MIEJSCE   IMIĘ I NAZWISKO   SZKOŁA        
                   
1   MARTYNA MATYSIAK SP STRZAŁKOWO      
2   ALICJA PLEWKA   SP 24        
3   NELA PIETRZAK   SP 10        
4   JULIA KOŚCIELAK   SP 18        
5   NATALIA FUDAŁA   SP 17        
6   ZUZANNA MATUSZAK SP 12        
7   MAJA SMUŁA   SP 24        
8   WIKTORIA JESIOŁOWSKA SP 18        
9   MARCELINA MATUSZAK PRZEDSZKOLE NAZARET    
10   WIKTORIA GOŁĄB   SP 18        
11   WERONIKA OBUCHOWSKA SP 24        
12   IGA KLUSZCZYŃSKA SP 18        
13   HANNA BARTCZAK   SP 18        
14   NATALIA PRZYBYŁA SP 10        
15   MAŁGORZATA LISAK SP 17        
16   KINGA KONSTANCIAK SP 10        
17   ALICJA GRZESIAK   SP 17        
18   ANTONINA CHOŁYŚ   SP 10        
19   MATYLDA ŻŁOBIŃSKA SP 10        
20   ALEKSANDRA KAMIŃSKA SP 18        
21   ALEKSANDRA SOŚNICKA SP 18        
22   JAGODA KAPITANIAK SP 10        
23   OLIWIA JEZIERSKA   SP 18        
24   ALEKSANDRA MROZIŃSKA SP 18        
25   JULIA KRASZEWSKA SP 14        
26   OLIWIA ŁUCZAK   SP 24        
27   EMILIA PACIORKOWSKA SP RUSSÓW      
28   JOANNA KAMIŃSKA PRZEDSZKOLE JACKA I AGATKI  
29   ANASTAZJA MATUSZAK SP 18        
30   WIKTORIA FABISIAK SP 24        
                   
                   
                   
  ROCZNIK 2008 - chłopcy 350 m          
                   
                   
MIEJSCE   IMIĘ I NAZWISKO   SZKOŁA        
                   
1   DAWID PIETRZYCKI   SP 18        
2   OLIWIER GLAZER   SP 18        
3   KRZYSZTOF FILIPCZAK SP 10        
4   JAKUB KRASZEWSKI SP 14        
5   OSKAR OWCZAR   SP 11        
6   MATEUSZ TOMCZYK SP 18        
7   ALAN PRZEPIERCZYŃSKI SP 18        
8   ALAN ANTCZAK   SP 10        
9   ERYK GÓRSKI   SP 12        
10   GRACJAN SZCZEPAŃSKI SP 17        
11   JAN CAŁKA   SP 7        
12   FRANCISZEK WIELGOSZ SP 13        
13   ANTONI MIKUŁA   SP 18        
14   NIKODEM SZAFRAN SP 18        
15   ALAN KELER   SP 18        
16   DOMINIK SOBCZAK   SP 17        
17   FRANCISZEK KASPRZAK SP 18        
18   MAKSYMILIAN SÓJKA PRZEDSZKOLE BAJKA    
19   STANISŁAW KAZIMIROW SP JAGIELOŃCZYK      
20   MARCEL MĄDRY   SP 1        
21   FRANCISZEK BUCZKOWSKI PRZEDSZKOLE BAJKA    
                   
                   
  ROCZNIK 2007-2006 DZIEWCZYNY 800 m        
                   
                   
MIEJSCE   IMIĘ I NAZWISKO     SZKOŁA      
                   
                   
1   KLAUDIA ANTKOWIAK   SP 18 02:42,3    
2   MARTYNA KOWALCZYK   SP 16 02:49,0    
3   NATALIA PRUS     SP 24 02:49,9    
4   MAJA GĄSIOROWSKA   SP14      
5   ALEKSANDRA ZIELIŃSKA   SP 10      
6   AMELIA ODZIEMSKA   SP 18      
7   LENA TOMCZYK     SP 18      
8   JULIA WOJTYŚ     SP 12      
9   WERONIKA BAUMGART   SP 16      
10   MAGDA NIEWIADOMSKA   SP 10      
11   OLIWIA SÓJKA     SP 18      
12   ALICJA MATUŁA     SP 17      
13   JULIA CHABIERSKA     SP 18      
14   WIKTORIA POWĄZKA   SP 8      
15   ZUZANNA NAWROCKA   SP 18      
16   MAJA CHLASTA     SP 18      
17   NATALIA GRABOWSKA   SP 10      
18   MARIA TARCHALSKA   SP 24      
19   WERONIKA PAKUŁA   SP 17      
20   HELENA JAKUBOWSKA   SP 17      
21   ZUZANNA PAWELEC   SP 24      
22   JULIA RUDOWICZ     SP 18      
23   WIKTORIA WALCZAK   SP 10      
24   WERONIKA ZIELIŃSKA   SP 18      
25   MAŁGORZATA CAŁKA   SP 7      
26   WIKTORIA MOLKA     SP 7      
27   DOMINIKA SMIETAŃSKA   SP 7      
28   ZOFIA CHALIŃSKA     SP 21      
29   JULIA URBAŃSKA     SP 18      
30   WIKTORIA PRZEPIERCZYNSKA SP 18      
31   HANNA MAŁECKA     SP 18      
32   MAJA MĄDRA     SP 1      
33   MARIA KAFTANOWICZ   SP 18      
                   
                   
                   
                   
  ROCZNIK 2007-2006 CHŁOPCY   800m        
                   
                   
MIEJSCE   IMIĘ I NAZWISKO     SZKOŁA      
                   
                   
1   SZYMON KASPRZAK   SP 8   02:35,6  
2   WIKTOR SARNOWSKI   SP 1   02:37,7  
3   WIKTOR MATYSIAK     SP STRZAŁKÓW 02:39,9  
4   MAKSYMILIAN GOŁĄB   SP 18      
5   FILIP BOROWSKI     SP 17      
6   MATEUSZ FILIPOWICZ   SP 17      
7   MACIEJ KRASZEWSKI   SP 14      
8   SZYMON KRYSTEK     SP 14      
9   MICHAŁ JANISZEWSKI   SP 7      
10   OLIWIER GARBOCIŃSKI   SP 7      
11   PIOTR ŁYSKAWA     SP 24      
12   JAKUB MICHALSKI     SP 14      
13   FABIAN MIŁEK     SP 17      
14   KACPER GÓRSKI     SP 18      
15   KACPER BREWKA     SP 10      
16   MICHAŁ WERCZYŃSKI   SP 1      
17   MICHAŁ RATAJCZYK   SP 17      
18   JAKUB SZKUTNIK     SP 14      
19   KAMIL PACIORKOWSKI   SP RUSSÓW    
20   MIŁOSZ SMURA     SP 7      
21   ADAM OLKIEWICZ     SP 1      
22   ADRIAN RUBAS     SP 14      
23   MIKOŁAJ PIEKARSKI   SP 21      
24   IGOR WIERNY     SP 17      
25   MATEUSZ MAJDA     SP 1      
26   ALEKS PIASECKI     SP 1      
27   SZYMON KSIĘŻAK     SP 17      
28   KAJETAN ZAWARTKA   SP 24      
29   WIKTOR KOŁODZIEJCZAK   SP 18      
30   ANTONI JOPEK     SP 12      
31   ALEKSANDER MAJOROWICZ   SP 1      
32   MILOSZ SIEDLECKI     SP 18      
33   WIKTOR KRAWCZYK   SP BRZEZINY    
34   IGOR SKUTECKI     SP 18      
35   JAN SCHWACHTER     SP 10      
36   NIKODEM KALITA     SP 1      
37   MIKOŁAJ PIASECKI     SP 1      
38   KACPER MARCINKOWSKI   SP 1      
39   ADAM SOŚNICKI     SP 18      
40   SZYMON BRANDENBURSKI   SP 18      
41   STANISŁAW WIELGOSZ   SP 13      
42   KACPER KUCOL     SP 18      
                   
                   
                   
  ROCZNIK 2005-2004 DZIEWCZYNY 1000 m        
                   
                   
MIEJSCE   IMIĘ I NAZWISKO     SZKOŁA      
                   
                   
1   ALEKSANDRA BAŁWAS   SP 14 03:32,2    
2   ANNA FILIPOWICZ     SP 17 03:36,8    
3   ZOFIA TARCHALSKA   SP 24 03:45,0    
4   JULIA GOŹDZIEWICZ   SP 17      
5   MARTYNA PRZYBYŁ   SP 10      
6   PATRYCJA PERSKAWIEC   SP OPATÓWEK    
7   EMILIA WIŚNIEWSKA   SP 17      
8   JULIA MALCZEWSKA   SP 14      
9   GABRIELA KUBCZYK   SP 17      
10   ZUZANNA SAWIŃSKA   SP 18      
11   ANNA BIAŁEK     SP 21      
12   WIKTORIA OLSZEWSKA   SP 16      
13   LAURA GÓRNIAK     SP 4      
14   JULIA WAŁĘSIAK     SP 24      
15   ZOFIA KAŹMIERCZAK   SP 21      
16   DARIA GRACZYKOWSKA   SP 7      
17   ANASTAZJA NOWAKOWSKA   SP 16      
18   ALEKSANDRA STEFANIAK   SP 17      
19   ANNA WRÓBLEWSKA   SP SN      
20   NATALIA OLEK     SP 10      
21   NATASZA JARECKA     SP 10      
22   OLIWIA KASPRZAK     SP 18      
                   
                   
  ROCZNIK 2005-2004 CHŁOPCY 1000 m        
                   
                   
MIEJSCE   IMIĘ I NAZWISKO     SZKOŁA      
                   
1   SZYMON BORA     SP 10 03:02,0    
2   JAN NOWAK     SP 4 03:03,0    
3   JAKUB SZMAJA     SP 10 03:13,1    
4   JAKUB GRZEŚKIEWICZ   SP 14      
5   WIKTOR SZARZAŁA     SP 21      
6   MACIEJ ZALEWSKI     SP 18      
7   MIKOŁAJ FURSEWICZ-DAŁEK   SP 18      
8   MATEUSZ FUŁEK     SP 10      
9   JAN KOBYŁKA     SP 18      
10   ADAM MACHOWICZ     SP 6      
11   JAKUB BIŚ     SP 10      
12   KACPER SOBCZAK     SP 17      
13   MATEUSZ BIELAK     SP 14      
14   WIKTOR BANASIAK     SP 14      
15   GABRIEL PIEKARSKI   SP 21      
16   IGOR DUSZA     SP 18      
17   CYPRIAN PAWLAK     SP 24      
18   BARTEK SIERADZKI     SP 17      
19   MAKSYMILIAN KULAWINEK   SP 14      
20   WIKTOR CAŁKA     SP 7      
21   FILIP WIECZOREK     SP 10      
22   PATRYK ZAŁĘŻNY     SP 24      
23   MAKSYMILIAN SOŁTYSIAK   SP 14      
24   MICHAŁ ŻABIŃSKI     SP 21      
25   KACPER JOPEK     SP 12      
26   MICHAŁ FILIPIAK     SP 19      
                   
                   
                   
  ROCZNIK 2003-2002 DZIEWCZYNY   1200 m      
                   
                   
MIEJSCE   IMIĘ I NAZWISKO     SZKOŁA      
                   
1   NIKOLA KASPRZYCKA   UKS 12 03:57,1    
2   WERONIKA TOMASZEWSKA   UKS 12 04:03,2    
3   MARTYNA KURZAJCZYK   G 9 04:08,6    
4   JULIA JABŁOŃSKA     G 4      
5   AMELIA BŁAŻEJEWSKA   G 10      
6   ALEKSANDRA KRÓTKIEWICZ   G 7      
7   SARA GRZELAK     G 9      
8   NIKOLA ŁAGODA     G 3      
9   NIKOLA GRABARCZYK   G 7      
10   MARIKA TOMASZEWSKA   G 3      
11   KAMILA MALASINSKA   G 9      
12   JULIA KSIĘŻAK     G 9      
13   JULIA SAWIŃSKA     G 9      
14   JULIA SPYCHAŁOWICZ   G 9      
15   JULIA MARECKA     G 10      
16   MARTYNA STASZAK   G 9      
17   JULIA PIOTROWSKA   G 9      
18   ALICJA BARTCZAK     G 10      
19   MAŁGORZATA MACHOWSKA   G 9      
20   MARCELINA RANIŚ     G 9      
21   MARIA WRÓBLEWSKA   G 9      
22   MALGORZATA BŁASZCZYK   G 3      
23   MARTYNA PRZYBYLSKA   G 9      
24   ALEKSANDRA NOWACKA   G 9      
25   JAGODA JÓZEFIAK     G 9      
26   WIKTORIA ZAPART     G 9      
27   ALEKSANDRA CHOMUK   G 9      
28   NATALIA FICHOWSKA   G 9      
29   OLGA RYKOWSKA     G 9      
30   MAGDALENA MAGDZIŃSKA   G 9      
31   JULIA MICHALAK     G 9      
32   PAULINA MATUŁA     G 9      
33   GABRIELA SOBIŚ     G 9      
34   OLIWIA IDZIOREK     G 9      
35   MARTA BRODNICKA   G 9      
36   AGATA ANDRZEJCZAK   G 9      
37   BOGNA MARCINKOWSKA   G 9      
38   AGNIESZKA WYPYCH   G 9      
39   WANESSA WĘCŁAWIK   G 9      
40   ADRIANNA KIJUĆ     G 9      
41   MARTYNA SOBKOWSKA   G 9      
42   WANESSA WŁODARCZYK   G 9      
43   MARIA KOŚCIELAK     G 9      
44   KINGA WOJTKOWIAK   G 10      
45   DOMINIKA WOJTKOWIAK   G 10      
                   
                   
    ROCZNIK 2003-2002 CHŁOPCY   1200 m      
                   
                   
MIEJSCE   IMIĘ I NAZWISKO     SZKOŁA      
                   
1   WIKTOR KRĄŻYŃSKI    G7   03:20,4  
2   KACPER ADAMCZAK   G WIERZBNO 03:23,6  
3   BARTOSZ SZALSKI     G 10   03:36,9  
4   ANTONI DUDKIEWICZ   G 9      
5   KACPER KUŚ     G 4      
6   JÓZEF BARAN     G 3      
7   MATEUSZ STACHOŃ   G 10      
8   MATEUSZ BIAŁOŻYK   G 4      
9   PIOTR PĘDZJESZCZAK   G 7      
10   WITOLD JAKUBOWSKI   G 9      
11   ADAM JARASZKIEWICZ   G 9      
12   SZYMON WOJTYŚ     G 9      
13   MATEUSZ ŁUSZCZEK   G 10      
                   
                   
                   
    ROCZNIK 2001-1999 DZIEWCZYNY 1200 m      
                   
                   
MIEJSCE   IMIĘ I NAZWISKO     SZKOŁA      
                   
1   PATRYCJA SKOCZYLAS   II LO   04:06,2  
2   IWONA TOMCZAK     II LO   04:14,7  
3   MARIA TUZIKIEWICZ   III LO   04:28,2  
4   DOMINIKA KONOPA     III LO      
5   PAULINA POGORZELSKA   III LO      
6   ALICJA MAK     III LO      
7   ZUZANNA WOJTYŚ     III LO      
8   NATALIA MAZUR     G Św. Józefa    
9   ANNA MROWIŃSKA     II LO      
10   ALEKSANDRA KARASEK   II LO      
11   MAGDALENA KRYMARYS   II LO      
12   DOMINIKA JAROSZ     Niepubliczne Technikum Informatyczne
13   NATALIA IGNACIUK     II LO      
14   NICOL BŁAŻEJEWSKA   G Św. Józefa    
15   NATALIA KIRSZ     G Św. Józefa    
16   WERONIKA KAŁUŻNA   G Św. Józefa    
17   NATALIA MYSZKOWSKA   II LO      
18   ANNA JARENTOWSKA   II LO      
19   KATARZYNA JARENTOWSKA   II LO      
                   
                   
    ROCZNIK 2001-1999 CHŁOPCY 2500 m      
                   
                   
MIEJSCE   IMIĘ I NAZWISKO     SZKOŁA      
                   
1   WIKTOR WACHOWSKI   UKS 12     07:20,5
2   BARTOSZ LOSY     III LO OSTRÓW WLKP 07:44,1
3   SZYMON PORADA     II LO     09:14,7
4   KLAUDIUSZ KUDŁA     II LO      
5   ZBIGNIEW TOMCZYŃSKI   II LO      
6   MICHAŁ KALINOWSKI   II LO      
7   WITOLD MIKOŁAJCZYK   II LO      
8   MATEUSZ SKALSKI     II LO      
                   
                   
                   
    BIEG ABSOLWENTA I SYMPATYKA II LO 1200 m    
                   
  kat. KOBIET              
                   
  I miejsce MARTA BIŃCZYK            
                   
  kat. MĘŻCZYZN            
                   
  I miejsce ADAM SZURMIŃSKI            
                   
                   
    BIEG GŁÓWNY 5000 M        
                   
    KAT.KOBIET OPEN          
                   
  MIEJSCE   IMIĘ I NAZWISKO   KLUB     WYNIK
                   
  1   OLGA KAZIMIROWA   UKRAINA     17:32,4
  2   IZABELA KROT   OŚ AZS POZNAŃ   18:07,5
  3   ANNA PRZYJAZNA   AZS AWF WROCŁAW 18:17,8
  4   PAULINA OKRASA   GIMNAZJUM NR 3   21:02,8
  5   KORNELIA MIROWICZ NESTOWARZYSZONA 22:59,6
  6   PATRYCJA KORDELAS NIESTOWARZYSZONA 23;06,9
  7   IZABELA DEMBICKA NIESTOWARZYSZONA 27:18,5
                   
                   
    KAT. MĘŻCZYZN OPEN 5000 m        
                   
  MIEJSCE   IMIĘ I NAZWISKO   KLUB     WYNIK
                   
  1   RAFAŁ MROWIŃSKI   AZS AWF WROCŁAW 15:55,6
  2   KRZYSZTOF FILAR   UKS 12 KALISZ   16:03,3
  3   ANDRZEJ BARAN   NIESTOWARZYSZONY 16:15,9
  4   ROBERT KALICIŃSKI NIESTOWARZYSZONY 16:26,5
  5   TOMASZ KUPCZYK   SUPERMARATON KALISZ 17:32,2
  6   DAMIAN ZDUN   NIESTOWARZYSZONY 17:48,2
  7   BARTOSZ KUKÓŁA   NIESTOWARZYSZONY 18:35,9
  8   MACIEJ CHUCHLA   NIESTOWARZYSZONY 18:43,8
  9   NORBERT WATROBSKI NIESTOWARZYSZONY 19:04,2
  10   PIOTR URBAŃSKI   NIESTOWARZYSZONY 19:33,2
  11   WIKTOR ŻYŻNIEWSKI NIESTOWARZYSZONY 19:47,8
  12   KAROL WILCZYŃSKI GIMNAZJUM NR 7   19:50,8
  13   SEBASTIAN ANTKOWIAK NIESTOWARZYSZONY 20:44,8
  14   ARKADIUSZ FIGIEL   NIESTOWARZYSZONY 21:49,8
  15   MICHAŁ POŚPIECH   PWSZ KALISZ   22:10,5
  16   DARIUSZ PACIORKOWSKI NIESTOWARZYSZONY 22:26,3
  17   MARCIN MAŁECKI   SP 17-TORNADO KALISZ 22:29,5
  18   MARCIN ŻURAWSKI   NIESTOWARZYSZONY 22:32,6
  19   ŁUKASZ DYBALSKI   NIESTOWARZYSZONY 23:48,5
  20   KRZYSZTOF SMOŚ   NIESTOWARZYSZONY 27:18,5
  21   PIOTR MACIEJEWSKI SUPERMARATON KALISZ 27:28,8
                   
                   
                   
      MISTRZOSTWA KALISZA NAUCZYCIELI   5000 m  
                   
                   
      KAT. KOBIET          
                   
      I miejsce PAULINA OKRASA   GIMNAZJUM NR 3  
                   
      KAT. MĘŻCZYZN        
                   
      I miejsce KAROL WILCZYŃSKI GIMNAZJUM NR 7  
      II miejsce MICHAŁ POSPIECH   PWSZ KALISZ  
      III miejsce MARCIN MAŁECKI   SP NR 17    
                   
                   
      SPONSORZY:          
                   
                   
      POSEŁ NA SEJM P.PIOTR KALETA      
      POSEŁ NA SEJM P.JAN MOSIŃSKI      
      PRZEWODNICZĄCY RADY MIASTA P.ANDRZEJ PLICHTA  
      COLIAN S.A.-JUTRZENKA        
      DARIUSZ KOWALEWSKI-ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI  
      AQUAPARK          
      PIZZERIA DA GRASSO        
      MC DONALDS          
      PANEL STUDIO P.KONCMAN        
      SZKOŁA KADETÓW JIUJITSU KALISZ-P.DARIUSZ KACZMAREK
      DECATHLON          
      TRASĘ ZABEZPIECZAŁA 52 DRUZYNA HARCERSKA "BRZOZA"