Wyniki biegi przełajowe kat. Gimnazja i Szkoły ponadgimnazjalne

BIEGI PRZEŁAJOWE-DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MIASTA KALISZA
 
04.04.2017-PARK MIEJSKI
 
 
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
 
Dziewczyny-1200 m
 
Miejsce Imię Nazwisko Szkoła Punkty
 
 
I Anna Warszowska II LO 100
II Maria Tuzikiewicz III LO 95
III Anna Cichorek III LO 92
IV Justyna Doruch V LO 89
V Klaudia Augustyniak II LO 88
VI Aleksandra Smardz II LO 87
VII Daria Malczewska V LO 86
VIII Dominika Konopa III LO 85
IX Patrycja Pilarczyk V LO 84
X Alicja Denkowska II LO 83
XI Katarzyna Lis III LO 82
XII Katarzyna Kasprzak ZSP 2 81
XIII Karolina Frątczak II LO 80
XIV Angelika Rosiak ZSGH 79
XV Magdalena Kierejewska V LO 78
XVI Justyna Mikołajczyk II LO 77
XVII Olga Furmaniak ZSP 2 76
XVIII Martyna Jarczewska II LO 75
XIX Martyna Jakubek II LO 74
XX Karolina Blicharska ZSGH 73
XXI Wiktoria Sroka ZSP 2 72
XXII Weronika Kowalczyk II LO 71
XXIII Julita Militowska II LO 70
XXIV Marlena Goral ZSGH 69
XXV Patrycja Bronikowska ZSGH 68
XXVI Magdalena Piestrzeniewicz III LO 67
XXVII Beata Zalewska V LO 66
XXVIII Aleksandra Krusiewicz ZSP 2 65
XXIX Natalia Antolik ZSP 2 64
XXX Katarzyna Jeżyk ZSP 2 63
XXXI Laura Kłakulak ZSGH 62
XXXII Paulina Kraska ZSGH 61
XXXIII Weronika Kamańczyk V LO 60
XXXIV Aleksandra Sieradzan V LO 59
XXXV Aleksandra Owczarek ZSGH 58
XXXVI Monika Sobczyk ZSGH 57
 
 
 
Punktacja drużynowa: kat.dziewcząt
 
I miejsce - II LO 515 pkt
 
II miejsce -V LO 463 pkt
 
III miejsce - ZSP 2 421 pkt
 
IV miejsce -ZSGH 412 pkt
 
V miejsce -III LO 421 pkt 5 zawodniczek
 
 
 
Chłopcy-1500 m
 
 
I Krzysztof Filar IILO 100
II Szymon Pacholski IILO 95
III Dawid Sobczak ZSGH 92
IV Miłosz Kubera IIILO 89
V Maciej Marchwicki IILO 88
VI Piotr Korczyński IILO 87
VII Paweł Tyczyński ZSP 2 86
VIII Dawid Stanoch ZSGH 85
IX Konrad Ratajczyk ZSTE 84
X Mateusz Krysiak ZSTE 83
XI Michał Liszkowski IIILO 82
XII Marek Ratajczyk ZSTE 81
XIII Jakub Budrowski IILO 80
XIV Rafał Bocianowski ZSP 2 79
XV Adam Łyskawa IIILO 78
XVI Piotr Wojtaszek IILO 77
XVII Antoni Sołtysiak IIILO 76
XVIII Kacper Myćka IILO 75
XIX Igor Jędrusiak IV LO 74
XX Kacper Kujawa ZSP 2 73
XXI Wiktor Smelczyński IIILO 72
XXII Bartosz Gryczyński ZSP 2 71
XXIII Kacper Maliszewski V LO 70
XXIV Bartosz Grygielski ZSP 2 69
XXV Szymon Urbaniak ZSGH 68
XXVI Jakub Banach ZSTE 67
XXVII Borys Zieliński ZSP 2 66
XXVIII Norbert Olszewski ZSP 2 65
XXIX Marcin Zdobych ZSGH 64
XXX Dawid Antoszczyk IIILO 63
XXXI Wiktor Jędrusik IV LO 62
XXXII Mateusz Bonusiak V LO 61
XXXIII Damian Matczak IILO 60
XXXIV Mateusz Humelt ZSTE 59
XXXV Bartłomiej Kubiak II LO 58
XXXVI Mikołaj Pietrzak V LO 57
XXXVII Marek Grala V LO 56
XXXVIII Albert Frankowski IILO 55
XXXIX Marco Cecero IILO 54
XXXX Mateusz Cichocki V LO 53
Jakub Olek ZSTE DSQ
 
 
 
Punktacja drużynowa kat.chłopcy
 
 
I miejsce II LO 527 pkt
 
II miejsce III LO 460pkt
 
III miejsce ZSP 2 444 pkt
 
IV miejsce ZSTE 374 pkt 5 osób
 
V miejsce V LO 297 pkt 5 osób
 
VI miejsce ZSGH 309 pkt 4 osoby
 
VII miejsce IV LO 136 pkt 2 osoby
 
 
 
 
SZKOŁY GIMNAZJALNE
 
 
DZIEWCZYNY-1200 m
 
 
I Wiktoria Szymańska G7 100
II Weronika Tomaszewska G SN 95
III Nadia Czerniakowska G10 92
IV Weronika Jackowska G10 89
V Amelia Błażejewska G10 88
VI Zuzanna Wojtyś G9 87
VII Nikola Matuszczak G10 86
VIII Anna Mrowińska G7 85
IX Maria Lisiecka G10 84
X Beata Pławska G7 83
XI Nikola Sionkiewicz G7 82
XII Zofia Warszowska G1 81
XIII Julia Piotrowska G7 80
XIV Amelia Kowalczyk G9 79
XV Karolina Hibner G7 78
XVI Weronika Plota G9 77
XVII Aleksandra Krótkiewicz G7 76
XVIII Magdalena Półtorak G10 75
XIX Alicja Woźniak G9 74
XX Oliwia Kaczmarek G9 73
 
 
Klasyfikacja drużynowa kat.dziewcząt:
 
 
I miejsce G10 514 pkt
 
II miejsce G7 508  pkt
 
III miejsce G9 390 pkt 5 zawodników
 
IV miejsce G SN 95 pkt 1 zawodnik
 
V miejsce G1 81 pkt 1 zawodnik
 
 
 
 
Chłopcy-1500 m
 
 
 
I Wiktor Krążyński G7 100
II Maurycy Przybył G10 95
III Miłosz Mielczarek G9 92
IV Jan Nowak G4 89
V Maksymilian Pawlak G4 88
VI Maciej Przybył G7 87
VII Szymon Kolański G7 86
VIII Mateusz Stachoń G10 85
IX Klaudiusz Gajewski G4 84
X Kamil Kordek G10 83
XI Piotr Tokarczyk GEdu 82
XII Wiktor Zyżniewski G10 81
XIII Michał Krenc GEdu 80
XIV Jakub Zachara G9 79
XV Tobiasz Jędrzejewski G7 78
XVI Marek Weber G9 77
XVII Dawid Gryczyński G4 76
XVIII Daniel Wytwer G9 75
XIX Kacper Hankowski G4 74
XX Mateusz Jarek G9 73
XXI Bartosz Wawrzyniak G4 72
XXII Jakub Klucznik G4 71
XXIIII Maciej Kasik G7 70
XXIV Filip Olszewski G10 69
XXV Bartosz Efinowicz G7 68
XXVI Oskar Montelatic G10 67
XXVII Mikołaj Fratczak G7 66
XXVIII Antoni Skrzypniak G4 65
XXIX Wiktor Wilczyński G9 64
XXX Mateusz Piorun G7 63
 
 
 
 
Klasyfikacja drużynowa kat.chłopcy
 
 
I miejsce G7 487 pkt
 
II miejsce G4 483 pkt
 
III miejsce G10 480 pkt
 
IV miejsce G9 472 pkt
 
V miejsce GEDU 162 pkt 2 zawodników